O sklepie

Sklep Decoupage Garden powstał jako efekt kilkuletniej pasji decoupagem. W miarę rozwoju warsztatu przybywało produktów, część z nich testowałam  i więcej do nich nie wracałam, część na stałe zagościła w mojej pracowni. Jako naturalna kolej rzeczy pojawiła się myśl o stworzeniu sklepu, miejsca w wirtualnym świecie, gdzie będzie można nabyć sprawdzone i wiarygodne produkty w dobrej cenie.

Nie było moją ambicją tworzenie wielkiego sklepu z nieprzebraną ofertą. Decoupage Garden to dla mnie mały ogród na uboczu ruchliwego miasta, gdzie można wpaść na herbatę i w kameralnym towarzystwie wybrać to co jest nam potrzebne. Prowadzę ten sklep z pasji do decoupage i z sympatii do ludzi, których dzięki temu poznałam. Tak jak dobry ogrodnik wybiera tylko najlepsze rośliny tak i ja dokonuję selekcji wprowadzając nowe produkty. Chcę aby Decoupage Garden był miejscem wyjątkowym gdzie ze spokojem serca mogę polecać to czego sama używam na co dzień. 

Zapraszam do mojego świata, gdzie zawsze świeci słońce a przedmioty możemy lakierować na okwieconej werandzie przy dobrej herbacie i domowym cieście.

Ania