Reklamacje i zwroty

 

~ REKLAMACJE~

  1. Reklamacje należy składać za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej sklepu FORMULARZ REKLAMACYJNY. Po wypełnieniu formularza prosimy o przesłanie go do nas w wersji elektronicznej oraz o wysyłkę reklamowanego towaru na Państwa koszt. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu tygodnia od dostarczenia towaru. W przypadku uznania reklamacji za zasadną otrzymają Państwo nowy, pełnowartościowy towar lub w przypadku braku takiego, zwrot kosztów.
  2. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu mogą być rozpatrywane tylko i wyłącznie jeśli sprawdzą Państwo przesyłkę przy kurierze oraz do reklamacji dołączą protokół uszkodzeń spisany w obecności spedytora. W przypadku braku takiego dokumentu reklamacja nie będzie rozpatrywana

~ZWROTY~

 
  1. Zgodnie z prawem w ciągu 14 dni od daty zakupu mogą państwo dokonać zwrotu towaru jeśli towar nie jest uszkodzony, posiada oryginalne opakowanie i nie nosi śladów użytkowania. Przed przesłaniem do nas towaru prosimy o wypełnienie formularza zwrotu dostępnego na stronie sklepu FORMULARZ ZWROTU.
  2. Zwrotu towaru dokonują Państwo na swój koszt.
  3. Po otrzymaniu przez nas formularza drogą elektroniczną oraz towaru dokonywany jest zwrot kosztów towarów na konto z którego wpłynęła wpłata za zamówienie najpóźniej w przeciągu 14 dni kalendarzowych.