Dostawa

  1. Zamówione towary wysyłamy na wskazany w zamówieniu adres w przeciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.  ~ Numer konta bankowego 49 1950 0001 2006 0006 1352 0001
  2. Dane do przelewu otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym zamówienie. W tytule realizowanego przelewu proszę o wpisanie NUMERU ZAMÓWIENIA tylko i wyłącznie. Znacznie usprawni to przygotowanie przesyłki dla Państwa.
  3. Po zrealizowaniu zamówienia otrzymują Państwo od nas fakturę, jako potwierdzenie transakcji. Faktura zostanie dołączona do wysyłanego zamówienia. Sklep nie jest płatnikiem VAT - nie wystawiamy faktur VAT.
  4. Wszystkie zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. 
  5. Zamówienia wysyłamy jako paczki pocztowe, istnieje możliwość wysłania przesyłki jako list polecony jednak dotyczy to tylko wysyłki serwetek. Inne towary wysyłamy zabezpieczone folią bąbelkową i w opakowaniach tekturowych, tak żeby dotarły do Państwa w stanie jak najmniej uszkodzonym, z gabarytów takiej przesyłki wynika konieczność nadawania ich jako paczki pocztowe.
  6. Koszt pakowania i wysyłki Pocztą Polską wynosi: 8,5 zł list ekonomiczny polecony lub  10 zł list priorytetowy polecony. Ta opcja dostępna jest tylko do wysyłki serwetek papierowych, papierów ryżowych oraz serwetek ryżowych. Pozostałe przedmioty wysyłane są jako przesyłka kurierska Kurier48 koszt 15,00 zł lub paczka Pocztą Polską, koszt paczki ekonomicznej 15 zł, priorytetowej 16 zł.
  7. Powyższy cennik obowiązuje tylko przy wysyłkach krajowych. W przypadku wysyłek zagranicznych prosimy o wcześniejszy kontakt w celu uzgodnienia kosztów i możliwości wysyłki.
  8. Nie ma możliwości wysyłania przesyłki za pobraniem.
  9. Po zrealizowaniu przez nas wysyłki otrzymują Państwo mailem informacje niezbędne do śledzenia przesyłki: numer listu / numer paczki pocztowej / numer listu przewozowego. Należy pamiętać, że reklamacje na niedostarczony towar można składać na poczcie dopiero po 14 dniach od wysyłki.