Pędzel Squeeze&Flow płaski 1/2" syntetyk
Pędzel Squeeze&Flow płaski 1/2" syntetyk
Producent: Royal&Langnickel
Kod produktu: RSQZ059
Punkty lojalnościowe: 4
Dostępność: Niedostępny
22.50
Cena netto: 18.29zł Cena w punktach lojalnościowych: 2025
Not yet rated Napisz opinię

Płaski pędzel z serii Squeeze&Flow z gwintem umożliwiającym przykręcenie pędzla do dołączonego aplikatora lub bezpośrednio do tubki z farbą czy lakierem

Rozmiar pędzla (szerokość) 1/2" (1,3cm), włosie syntetyczne

Idealne rozwiązanie przy malowaniu czy lakierowaniu większych powierzchni, umożliwia pracę bez odrywania pędzla od przedmiotu. Można używać do farb, lakierów, kraków, klejów, bejc, podkładów i wykorzystywać na wszystkich powierzchniach. 

Dzięki Squeeze&Flow malujemy bez konieczności używania palet na farby czy pojemników, wystarczy jedynie przemyć pędzel, przykręcić do innej tubki i  możemy malować innym kolorem farby. Nie marnujemy preparatów, używamy dokładnie tyle ile jest nam potrzebne. W zestawie znajduje się również końcówka dzięki której możemy przykręcić pędzel do węższych buteleczek niż dołączony aplikator, np. bezpośrednio na tubkę z farbą. 

Świetnie sprawdza się również w przypadku lakierowania przedmiotów lakierami sprzedawanymi w pojemnikach. Przelewamy lakier do pojemniczka, dokręcamy pędzel i lakierujemy. Nie musimy odlewać lakieru do pojemnika czy maczać w nim pędzla, dzięki czemu unikamy zanieczyszczenia lakieru przed pyłki, szczególnie niepożądane przy lakierowaniu :)

Sposób czyszczenia:

Nigdy nie dopuszczaj do zaschnięcia farby czy lakieru na pędzlu. Jeśli masz chwilę przerwy w pracy owiń pędzel wilgotnym ręcznikiem. Po zakończonej pracy odkręcamy pędzel, myjemy włosie w wodzie z mydłem, przepłukujemy aplikator i napełniamy wodą. Dokręcamy pędzel do aplikatora i przepłukujemy aż przepływająca przez pędzel woda będzie czysta. 

Share

Etykiety:

Napisz opinię