Farba kokosowa do drewna Bloom Liberon - TAUPE Ziemia Afryki

Farba kokosowa do drewna Bloom Liberon - TAUPE Ziemia Afryki
Farba kokosowa do drewna Bloom Liberon - TAUPE Ziemia Afryki
Producent: Liberon
Kod produktu: 0539299
Punkty lojalnościowe: 7
Dostępność: 2
36.00
Cena netto: 36.00zł Cena w punktach lojalnościowych: 3150
Not yet rated Napisz opinię

Kokosowa farba do drewna, kolor TAUPE ZIEMIA AFRYKI

Kryjąca, idealnie matowa, zmywalna

Pojemność: 250ml

Farba przeznaczona do dekoracji mebli i przedmiotów drewnianych. Na bazie naturalnych surowców, które nadają głębię koloru. Pozostawia idealnie gładką powierzchnię - bez potrzeby szlifowania. Farba daje efekt  głębokiego krycia, uwalniając podczas pracy zapach kokosu.

Przygotowanie podłoża: 

Podłoże powinno być surowe, suche i czyste. Drewno przeszlifować papierem ściernym i odpylić. W przypadku ozdabiania drewna pokrytego lakierem lub farbą należy usunąć warstwy za pomocą środka do usuwania starych powłok i przeszlifować do odsłonięcia surowego drewna. Możemy również pokryć drewno preparatem zwiększającym przyczepność a następnie pomalować farbą. 

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Nakładać za pomocą płaskiego pędzla, pozostawić do wyschnięcia na 4h. Jeśli konieczne jest nałożenie drugiej warstwy pierwszą warstwę farby delikatnie szlifujemy drobnym papierem ściernym. Narzędzia czyścimy w wodzie.

Farba idealnie się rozprowadza, dzięki swojej konsystencji jest bardzo wydajna. Doskonale kryje dzięki czemu świetnie sprawdza się w przypadku przecierek shabby chic - jedna warstwa farby doskonale kryje brązową farbę położoną pod spód. Farba jest idealnie matowa, po malowaniu nie ma konieczności szlifowania ani lakierowania - powierzchnie można czyścić wilgotną szmatką. 

Idealna do malowania większych oraz mniejszych mebli oraz do zdobienia przedmiotów drewnianych - od kiedy odkryłam farby Bloom sporadycznie korzystam z innych. 

Poniżej zdjęcie komódki z IKEA pomalowanej farbami Bloom, kolory Biały Welon i Taupe

Na poniższym filmie możecie Państwo zobaczyć efekt malowania za pomocą farby:

Malowanie farbą Bloom by Liberon

Share

Etykiety:

Napisz opinię