Medium do transferu Transfer Glaze 120 ml

Medium do transferu Transfer Glaze 120 ml
Medium do transferu Transfer Glaze 120 ml Medium do transferu Transfer Glaze 120 ml
Producent: Heritage
Kod produktu: H14820-120
Punkty lojalnościowe: 3
Dostępność: Niedostępny
17.00
Cena netto: 17.00zł Cena w punktach lojalnościowych: 1530
Not yet rated Napisz opinię

Preparat do tworzenia transferu z wydruków laserowych oraz ksero

Pojemność 120 ml

Akrylowy preparat do tworzenia wodoodpornego transferu z wydruków laserowych oraz ksero. Stosując preparat uzyskujemy cienką i elastyczną błonkę, którą możemy przykleić na dowolną powierzchnię, również okrągłą. Na krągłej powierzchni transfer daje się ładnie rozciągać i formować dzięki czemu unikamy docinania i ewentualnych zgrubień. 

Sposób użycia:

Wydruk laserowy przytwierdzamy do przezroczystej folii za pomocą taśmy malarskiej zabezpieczając w ten sposób przed przesuwaniem. Wydruk pokrywamy 4 warstwami preparatu nanosząc je naprzemiennie - raz pionowo a raz poziomo. Z nałożeniem kolejnej warstwy czekamy aż poprzednia dobrze wyschnie (ok. 40 minut).

Tak przygotowany wydruk zanurzamy w letniej wodzie i czekamy ok. pół godziny. Wyjmujemy wydruk, osuszamy na ręczniku i palcem rolujemy spodnią warstwę wydruku aż odejdzie cały papier. Zanurzamy w wodzie po raz kolejny, osuszamy i rolujemy po raz drugi upewniając się, że dobrze oczyściliśmy wydruk. Ozdabiany przedmiot pokrywamy warstwą kleju do decoupage, dokładamy transfer stroną z której rolowaliśmy papier i dociskamy aby pozbyć się ewentualnych pęcherzyków powietrza. Tak przyklejony transfer pokrywamy jeszcze jedną warstwą kleju dobrze dociskając wydruk do przedmiotu i pozostawiamy do wyschnięcia. Zabezpieczamy lakierem.

Dla wszystkich, którzy próbują pracy z preparatem po raz pierwszy polecam kurs dostępny na moim blogu na którym pokazuję w jaki sposób pracujemy z transferem. 

Kurs obrazkowy - Transfer Glaze

Produkt nie jest toksyczny i może być stosowany przez dzieci pod nadzorem osób dorosłych.

Share

Napisz opinię