Zmywacz powłok do drewna Syntilor 1l

Zmywacz powłok do drewna Syntilor 1l
Producent: Syntilor
Kod produktu: 41603114
Dostępność: Niedostępny
50.00
Cena netto: 40.65zł
Not yet rated Napisz opinię

Zmywacz powłok do drewna, usuwa stare warstwy lakieru i farby

Pojemność 1

Idealny do usuwania lazurów, farb, lakierów, podkładów, kitów itd. Dzięki szczególnej zdolności penetracyjnej i głębokiemu wnikaniu odsłania oczyszczone włókna drewna a oleje drzewne zawarte w jego składzie zapobiegają ich wysuszeniu.

Sposób użycia:

Należy wstrząsnąć przed użyciem. Za pomocą pędzla lub szpachelki nakładamy obfitą warstwę Zmywacza na przedmiot. Ze względu na intensywny zapach oraz właściwości preparatu zaleca się pracowanie w masce ochronnej oraz rękawiczkach. Niektóre pokrycia pęcznieją pod wpływem działania preparatu, pozostałe marszczą się. Czas działania zależy od grubości nałożenia preparatu oraz rodzaju warstwy do usunięcia.

Gdy warstwa jest już wystarczająco odklejona bądź naruszona (z reguły po 3 do 45 minut) całość zeskrobujemy szpachelką starając się nie uszkodzić powierzchni drewnianej. W razie potrzeby możemy pocierać sztywną szczotą nylonową bądź ze szczeciny. Należy zawsze pocierać w kierunku zgodnym z ułożeniem włókien drewna. Powierzchnię oczyścić za pomocą wilgotnej gąbki płukając ją w czystej wodzie. W przypadku nawarstwienia starych pokryć po opłukaniu należy powtórzyć czynność. Przed nałożeniem nowego pokrycia pozostawić powierzchnię do całkowitego wyschnięcia. Po usunieciu starej warstwy i wyczyszczeniu przedmiotu należy odtłuścić powierzchnię za pomocą rozpuszczalnika i twardej szczotki lub papieru ściernego.

Chronić przed dziećmi 

Share

Etykiety:

Napisz opinię