Medium do transferu DAILY ART 60ml

Medium do transferu DAILY ART 60ml
Producent: Daily ART
Kod produktu: transfer60
Punkty lojalnościowe: 2
Dostępność: Niedostępny
10.50
Cena netto: 10.50zł Cena w punktach lojalnościowych: 945
Not yet rated Napisz opinię

Wodne medium do transferu wydruków laserowych

Pojemność: 60ml

Sposób użycia:

Za pomoca medium możemy przenieść dowolny wydruk laserowy na ozdabiany przedmiot. Można stosować z wszystkimi rodzajami papieru z wyjątkiem oryginalnych zdjęć i grubych papierów kredowych. Nie należy stosować z wydrukami atramentowymi - jak każde tego typu medium nie zabezpieczy tuszu i pod wpływem wody wydruk się rozpłynie a kolory odbarwią. 

1) Wydruk drukujemy w odbiciu lustrzanym (w przypadku wydruków zawierających napisy), zadrukowaną powierzchnię pokrywamy 2-3 warstwami medium do transferu, po uprzednim wyschnięciu poprzedniej warstwy. 

2) Tak przygotowany wydruk namaczamy w letniej wodzie przez ok. 5-10 minut, następnie osuszamy na ręczniku papierowym. Przedmiot na który chcemy nałożyć wydruk pokrywamy warstwą Transfer Medium i przykładamy wydruk zadrukowaną stroną! Dociskamy gumowym wałkiem aby usunąć powstałe zgrubienia, pęcherzyki powietrza i nadmiar medium. Pozostawiamy do wyschnięcia.

3) Kiedy wydruk zupełnie wyschnie, gabkę kuchenną namaczamy w wodzie, odciskamy nadmiar wodny i delikatnie zaczynamy rolować papier. Należy uważać żeby gąbka nie była zbyt mokra. Możemy również rolować palcami, uważając aby namaczać wydruk w miejscu w którym zamierzamy rolować. Po zrolowaniu pierwszej warstwy pozostawiamy do wyschnięcia i powtarzamy czynność aż uzyskamy ładnie oczyszczony z papieru wydruk, który możemy dalej ozdabiać. 

Share

Napisz opinię